CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU, ADANA SEYHAN BELEDİYESİ ŞAKİRPAŞA SPOR KOMPLEKSİ AÇILIŞINDA KONUŞTU  
12.03.2017
30361
Yazı Boyutu: A- A+
CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU, ADANA SEYHAN BELEDİYESİ ŞAKİRPAŞA SPOR KOMPLEKSİ AÇILIŞINDA KONUŞTU

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, “Çocuklarımıza sözümüz var, her evde huzurun olduğu, her evde barışın, her evde kardeşliğin olduğu bir Türkiye” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Adana Seyhan Belediyesi tarafından yaptırılan Şakirpaşa Spor Kompleksinin açılışında yaptığı konuşma şöyle:
Çok kısaca hepinize teşekkür ederim, hayırlı uğurlu olsun. Belediye Başkanımız güzel bir şey yapmış, çocuklarımız burada spor yapacaklar, yetişecekler. Onlara sözümüz var güzel bir Türkiye, huzurlu bir Türkiye, her evde huzurun olduğu, her evde barışın, her evde kardeşliğin olduğu bir Türkiye’yi arzu ediyoruz ve bunun için çaba harcıyoruz. Belediye Başkanımız harcadığı her kuruşun hesabını size verecek, vermek zorundadır. Çünkü biz kul hakkı yemeyiz.
Hepinize teşekkür ederim.

ADIGÜZEL AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİCumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Seyhan Belediyesi temizlik işçisi ve belediye meclisi üyesi olan Mehmet Adıgüzel’in ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

CHPnet

SİTELERİ