CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU, TBMM CHP GRUP TOPLANTI SALONU’NDA, ÇOCUKLARIN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİRDİĞİ GRUP TOPLANTISINDA: SEVGİLİ ÇOCUKLAR SİZLER BİZİM UMUDUMUZSUNUZ, GELECEĞİMİZSİNİZ, NEŞEMİZSİNİZ (23 NİSAN 2016)  
23.04.2016
44868
Yazı Boyutu: A- A+
CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU: 

-SEVGİLİ ÇOCUKLAR SİZLER BİZİM UMUDUMUZSUNUZ, GELECEĞİMİZSİNİZ, NEŞEMİZSİNİZ


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM CHP Grup Toplantı Salonu’nda, çocukların katılımıyla grup toplantısı gerçekleştirdi.

Çocukların yönettiği toplantıda konuşan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, "Geleceğimiz, umudumuz olan çocuklar hepinizin gözlerinden öpüyorum" dedi.CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun konuşması şöyle:

"Sevgili çocuklar hoşgeldiniz. Bayramınız kutlu olsun. Sizler bizim umudumuzsunuz, geleceğimizsiniz, neşemizsiniz.  Her yere yasak gelebilir ama çocuklara yasağı asla kabul etmeyiz. Bayramınızı seviyor musunuz? Atatürk’ü seviyor musunuz? Cumhuriyeti seviyor musunuz? Biz de “Evet” diyen bütün çocuklarımızı seviyoruz. Bu salon çiçeklerimizin salonları, hoşgeldiniz. Sevgili veliler sizler de hoşgeldiniz. Sizlerle, çocuklarımızla onur duyuyoruz, gurur duyuyoruz. Geleceğimiz, umudumuz olan çocuklar hepinizin gözlerinden öpüyorum. Hepiniz sağ olun, hepiniz var olun."

Grup toplantısının ardından Meclis bahçesinde çocuklara resepsiyon verildi.


CHPnet

SİTELERİ