CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU’NDAN BAŞKANLARA ÖDÜL- "BELEDİYELER BULUŞMASI VE YEREL YÖNETİMLER ÖDÜLLERİ" ETKİNLİĞİ (13 MART 2016)  
13.03.2016
38716
Yazı Boyutu: A- A+
CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU’NDAN BAŞKANLARA ÖDÜL

İzmir’in Seferihisar ilçesinde düzenlenen SODEM toplantısı, "Belediyeler Buluşması ve Yerel Yönetim Ödülleri" etkinliğiyle sona erdi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, toplantıda Yerel Yönetim Ödülleri’ni sahiplerine verdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, buradaki konuşmasında, iki gün süren etkinliğin çok verimli geçtiğini belirterek toplantının sonunda belediyelerin hazırladıkları projelerin "kentsel gelişim, çevre, bilim-tarih, istihdam, sanat-kültür-turizm, spor, sosyal projeler, katılım ve yönetişim, tarım, sağlık, bilgi iletişim, gençlik, eğitim, çocuk, sokak hayvanları, büyükşehir ve SODEM imza" kategorilerinde jüri tarafından değerlendirildiğini, aralarından en başarılarının seçildiğini belirtti.

CHP lideri Kılıçdaroğlu, "Belediye başkanlarımız son derece başarılı projelerin altına imza attı. Bizim belediye başkanlarımız ‘başarılıdır’ dememizin ötesinde bunun kamuoyuna anlatılması çok ama çok önemli. Bu bağlamda özellikle jüri üyelerimize yaptıkları seçim nedeniyle yürekten teşekkür etmek isterim. Çünkü onlar emek harcadılar, pek çok proje arasında eminim zorlandılar ama sonuçta güzel projeleri bize tanıtma imkanı buldular" diye konuştu.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun, SODEM Yönetim Kurulu Üyeleri ve Yerel Yönetim Ödülleri Seçici Kurulu’na hediyelerini takdim etmesinden sonra ödül törenine geçildi.

Ödülleri İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ile Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş adına Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman, Kılıçdaroğlu’ndan aldı.

Etkinlik fotoğraf çekimiyle sona erdi.

CHPnet

SİTELERİ