CHP GENEL BAŞKANI KILIÇDAROĞLU ADANA’DA TARIM İŞÇİLERİNİ ZİYARET ETTİ - NE YAPARLARSA YAPSINLAR BİZ, CHP OLARAK O DİKTATÖRÜ ORADAN İNDİRECEĞİZ (3 HAZİRAN 2016)  
03.06.2016
41519
Yazı Boyutu: A- A+
CHP GENEL BAŞKANI KILIÇDAROĞLU ADANA’DA TARIM İŞÇİLERİNİ ZİYARET ETTİ

Adana’daki temasları kapsamında Karataş ilçesine gelen Kılıçdaroğlu, herkesin "Nereye gidiyor bu Türkiye?" sorusunu sorduğuna emin olduğunu söyledi.

Vatandaşlardan bir şeyden endişe etmemelerini isteyen Kılıçdaroğlu, "Ne yaparlarsa yapsınlar biz, CHP olarak hukukun üstünlüğünü sağlayacağız, ne yaparlarsa yapsınlar biz, CHP olarak kadın erkek eşitliği sağlayacağız, ne yaparlarsa yapsınlar biz, CHP olarak medya özgürlüğü sağlayacağız, ne yaparlarsa yapsınlar biz, CHP olarak yargının bağımsızlığını sağlayacağız, ne yaparlarsa yapsınlar biz, CHP olarak o diktatörü oradan indireceğiz." dedi.

Daha sonra yöresel gömlek, yelek giyip şapka takan Kılıçdaroğlu, pamuk tarlasında çalışan işçileri ziyaret etti. İşçilerle sohbet eden Kılıçdaroğlu, bir süre çapa yaptı ve mevsimlik tarım işçilerinin barındıkları sazdan yapılmış barakalar ile çadırları gezdi. Yemişli ve Doğankent mahallelerini de ziyaret eden CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, kahvehanede vatandaşlarla sohbet etti.

CHPnet

SİTELERİ