MERT İNAL

Ad Soyad :MERT İNAL
Telefon :
ÖZGEÇMİŞ

1994 yılında İstanbul’da doğdum. Öğrenim hayatımı son olarak, Marmara Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Bölümü’nde tamamladım. 9 yıldır bilişim ve kamu sektörlerinde çalışmış olup, halen yabancı bir firmada Bilgi İşlem Uzmanı olarak görevimi sürdürmekteyim.

Yerelde birçok Sivil Toplum Kuruluşu’nda görev almakla birlikte, 2014 – 2016 yılları arasında Maltepe Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanlığı görevini yürüttüm.
2012 yılından beri aktif siyasetin içerisinde olup, 2015 – 2016 yılları arasında Cumhuriyet Halk Partisi’nde Maltepe Gençlik Kolları Örgüt ve Örgütlenmeden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevi ve yerel – genel seçim dönemlerinde bilişim alanındaki organizasyonların sorumluluğu başta olmak üzere ilçe, il ve genel merkez düzeylerinde çeşitli görev ve sorumluluklarda bulundum.
02.02.2020 tarihinde gerçekleşen CHP Maltepe Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi’nde seçilerek, CHP Maltepe İlçe Gençlik Kolları Başkanı görevini sürdürmekteyim.

MESAJ GÖNDERİN

Tüm soru, görüş ve önerilerinizi aşağıdaki form yardımı ile bize iletebilirsiniz. Konu hakkındaki cevap, vermiş olduğunuz e-posta adresine gönderilecektir.

İletişim Formu
CHPnet

SİTELERİ