GENÇ OSMAN KİLLİK

Ad Soyad :GENÇ OSMAN KİLLİK
Telefon :
E-Posta :gencosman.killik@chp.org.tr
ÖZGEÇMİŞ

11 Ocak 1991 doğumlu. İlk öğrenimini Aydın Yenipazar'da, orta ve lise öğrenimini Konya'da tamamladı. 2014 yılında Selçuk Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve AÖF Adalet bölümlerinden mezun oldu. Özyeğin Üniversitesi Hukuk ve Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümlerinde lisans, Selçuk Üniversitesi Özel Hukuk bölümünde yüksek lisans öğrenimine devam etmektedir. Orta düzeyde İngilizce bilmektedir.

2010-2011 yılları arasında CHP Selçuklu İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı, 2011 yılında İl Gençlik Kolları yöneticiliği ve 2011-2016 yılları arasında CHP Konya İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevlerini yürüttü. 7 Haziran 2015 Genel seçimleri öncesi CHP'nin Konya'daki seçim kampanyasının sorumluluğunu üstlenerek Seçim Koordinasyon Komitesinin başına getirildi. 

Halkevleri ve FKF gibi kuruluşlarda çalışmalarda bulundu. Tema gönüllüsü ve CHP Parti okulu eğitici eğitmenidir. Üniversite öğrenimi boyunca siyasal hareketlerin içinde aktif olarak görev almış, öğrenci konseyi ve öğrenci kulüplerinde yöneticilik yapmıştır. Halen CHP Gençlik Kolları Genel Sekreterliği görevini sürdürüyor.

MESAJ GÖNDERİN

Tüm soru, görüş ve önerilerinizi aşağıdaki form yardımı ile bize iletebilirsiniz. Konu hakkındaki cevap, vermiş olduğunuz e-posta adresine gönderilecektir.

İletişim Formu
CHPnet

SİTELERİ