KADİR UYGUR

Ad Soyad :KADİR UYGUR
ÖZGEÇMİŞ

10.03.1994'te İstanbul'da doğdu.

İlköğretimini Güngören Gaziler İlköğretim okulunda tamamladıktan sonra, Lise öğrenimini Niğde Ticaret Meslek Lisesinde tamamladıktan sonra Niğde Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Bankacılık ve Sigortacılık bölümünden mezun oldu.

Siyasete 2010 yılında dedelerinin partisi olan Cumhuriyet Halk Partisinde başladı. Lise yıllarında Parti yönetiminin Niğde'ye getirdiği mobil üye aracında dönemin Gençlik Kolları başkanıyla tanıştıktan sonra Lise örgütlenmelerinde görevler aldı, okul başkanlığı yaptı. 18 yaşına girdiği gün yaptığı ilk iş Cumhuriyet Halk Partisine üye oldu, yönetimlerde görevler aldı. 06.12.2015 tarihinde yapılan Merkez İlçe Gençlik Kolları seçimine tek aday olarak girdi ve Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkanı oldu, bu görevi bir yıl süreyle yaptıktan sonra Gençlik Kolları İl Başkanının ricası üzerine görevinden istifa ederek Örgüt ve Örgütlenmeden sorumlu İl Başkan Yardımcısı oldu iki yıl süreyle bu görevini başarıyla yürüttü. 6 Temmuz 2018 tarihinde Gençlik Kolları İl Başkanı askerlik dolayısıyla görevinden istifa ettikten sonra yönetim kurulu içerisinde adı ön plana çıkarak yönetim içerisinden Gençlik Kolları Başkanı olarak seçildi.

MESAJ GÖNDERİN

Tüm soru, görüş ve önerilerinizi aşağıdaki form yardımı ile bize iletebilirsiniz. Konu hakkındaki cevap, vermiş olduğunuz e-posta adresine gönderilecektir.

İletişim Formu
CHPnet

SİTELERİ